پوشیدن پیراهن مردانه اداری در صف نانوایی اجباری شد!

اگر درزهای یک پیراهن مردانه اداری بسیار گران قیمت ناهموار باشد، این یک مزیت دیگر به نفع کیفیت است – اندازه های مختلف درز معمولی است. با زحمت خود ، زیرا فقط یک دستگاه می تواند همان بخیه ها را بسازد.

به دلیل خاصیت ارتجاعی بیشتر درزهای دست، پوشیدن چنین پیراهنی بسیار راحت تر خواهد بود. علاوه بر این، پیراهن ظاهر بازار پسند خود را برای مدت طولانی حفظ می کند و حتی پس از شست وشوهای زیاد، حالت خود را از دست نمی دهد.

بدون جیب اگر تقریباً همه پیراهن ها قبلاً جیب داشتند، امروزه این مد مدت هاست که به فراموشی سپرده شده است. طبق قوانین فعلی آداب معاشرت ، هیچ چیزی نباید در جیب پیراهن باشد.

همچنین پیراهن بدون جیب بسیار زیباتر و زیباتر به نظر می رسد. به هر حال، نبود جیب پیراهن از ویژگی های مارک های لوکس گران قیمت است.

پیراهن مردانه

استخوان برای یقه. کیفیت بالا در پیراهن ها یقه سمت عقب دارای جیب های کوچک با “استخوان” برنجی یا پلاستیکی در داخل است. آنها به یقه کمک می کنند تا شکل خود را حفظ کند و مشخصه یک پیراهن با کیفیت بالا محسوب می شود.

حلقه ها. جای دکمه های بهترین پیراهن ها با دست دوخته می شود. این تغییر شکل آنها را هنگام بستن و بستن دکمه های پیراهن و آستین به حداقل می رساند.

مقررات عمومی صرف نظر از نوع هیکل، نقش آفرینی عالی و چیزهای رایج مناسب پیراهن ها:

شانه های پیراهن باید به جایی ختم شود که شانه های شما به پایان برسد. به هیچ وجه نباید زیر استخوان های شانه آویزان شود! بازو باید به انتهای انگشت شست برسد . همچنین، با یک بازوی صاف، هیچ چین اضافی نباید ظاهر شود.

یقه باید دور گلو قرار بگیرد تا بتوانید به راحتی دو انگشت زیر آن بلغزید. پیراهن باید به اندازه ای بلند باشد که وقتی آستین ها بالا می آیند، سجاف پایین از شلوار بیرون نیاید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.