جلد مدارک
خانه / کیف مدارک دوختی / لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک دوختی

لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک دوختی

لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک در انواع مختلف دوختی و پرسی متفاوت بوده و ارتباط مستقیم با جنس محصول تولید شده دارد و عدم توجه به این نکته میتواند باعث از بین رفتن هزینه های گزاف در امور تبلیغاتی به همراه داشته باشد.
کیف جلد مدارک دوختی ازجمله محصولات تبلیغاتی بسیار کاربردی و موثر بوده و هست و کیفیت برتر این محصول باعث شده است مدیران و مخاطبان زیادی برای تبلیغات مجموعه خود آن را انتخاب نمایند و در واقع سرمایه گذاری سودآوری داشته باشند. مسلم است که برای یک محصول خاص و درجه یک چاپ و کیفیت آن مهم و حیاتی است.
چاپ روی جلد مدارک انواع مختلفی دارد که از آنجمله میتوان به طلاکوب، داغکوب و طلاکوب گود (طلا تو گود) اشاره نمود که البته هر یک از انواع چاپ قیمت و کیفیت و شرایط مخصوص به خود را دارد.

لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک
حتما تا به حال شما دوستان عزیز هم از اختلاف قیمت نامتعارف مراکز ارائه خدمات چاپ و طلاکوب متعجب شده اید. گاهی به نظر می آید قیمت های بالاتر کیفیت برتر را دارند اما بعضا متوجه میشویم حتی بالاترین قیمت ها کیفیت اعلا را نداشته اند. پس یک لیست قیمت کاذب میتواند ما را از یک خرید با کیفیت و به صرفه دور کند.
چگونه کیفیت چاپ طلاکوب را بر روی کیف جلد مدارک دوختی تشخیص دهیم؟
اولین و مهمترین نکته در کیفیت یک چاپ اعلا و درجه یک طراحی و ساخت کلیشه آن است و بر خلاف تصور اولیه ساخت و طراحی کلیشه از نکات مهم در کیفیت چاپ محسوب میشود.
نوع فونت و طراحی و جاگذاری حروف و سایز انتخاب شده بنا به نوع چاپ و متریال کیف جلد مدارک دوختی متفاوت و بسیار تاثیر گذار خواهد بود به این ترتیب که اگر این طراحی متناسب با این موارد انجام نگیرد کلیشه ساخته شده و در نهایت چاپ نهایی با مشکل مواجه خواهد شد. لذا توجه به این امر مهم و استفاده از مراکز و متخصصان معتبر میتواند بسیار حائز اهمیت باشد.

لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک

نکته مهم و قابل تامل دیگر : ضخامت کلیشه ساخته شده !!

حتما هنگام سوال از قیمت و هزینه کلیشه متوجه اختلاف فاحش و قابل تامل بعضی مراکز مختلف با یکدیگر شده اید. واقعا دلیل این امر چیست؟ از نکات بسیار مهم در این زمینه، ضخامت کلیشه ساخته شده میباشد بطوریکه کلیشه های با ضخامت پایین که در واقع نصف قیمت کلیشه های با کیفیت هستند برای استفاده های محدود و مشخصی طراحی و ساخته شده اند و به هیچ وجه نمیتوان از آنها در طولانی مدت و برای چاپهای عمیق مانند داغکوب و طلا تو گود استفاده نمود.

لیست قیمت خدمات چاپ جلد مدارک

با توجه به توضیحات ارائه شده، هر محصول تبلیغاتی با توجه به شرایط و جنس مواد اولیه بکار رفته در آن، باید چاپ مناسب با خود داشته باشد.

هزینه چاپ طلاکوب هر ضرب ۲۰۰ تومان + هزینه کلیشه

هزینه چاپ داغکوب هر ضرب ۲۰۰ تومان + هزینه کلیشه

هزینه چاپ طلا تو گود هر ضرب ۲۵۰ تومان + هزینه کلیشه

هزینه کلیشه سه میل آلیاژی مرغوب مناسب برای کارهای گود و معمولی ۹۰ هزار تومان

لیست قیمت چاپ طلاکوب کیف جلد مدارک

یک راه ساده !

اطمینان از مجموعه ای که تجربه و تخصص کافی برای انجام این خدمات را دارند باعث میشود با خیال آسوده خریدی به صرفه و سودآور داشته باشیم و به واقع از لیست قیمت ارائه شده مطمئن هستیم.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جلد مدارک طرح چرمی شیراز

خرید اینترنتی عمده کیف مدارک خودرو

خرید اینترنتی عمده کیف مدارک خودرو در سال جدید با چه نوسانات قیمتی مواجه شد! اطلاع از آخرین لیست قیمت انواع کیف مدارک خودرو به صورت آنلاین و معرفی محصولات پر تیراژ و جدید سال!