جلد مدارک
خانه / کیف مدارک دوختی / قیمت کیف مدارک و پول چسبی

قیمت کیف مدارک و پول چسبی

قیمت کیف مدارک چسبی با قابلیت نگهداری پول و مدارک بیمه نامه و شخصی با تغییر و نوسان قیمت در سال جدید چگونه عرضه میشود؟

قیمت کیف مدارک و پول چسبی
کیف مدارک و پول با توجه به نوع طراحی و ساخت آن به دو صورت چسبی یا دکمه دار تولید میشود که البته نوع چسبی آن متداولتر میباشد. با توجه به کاربرد بالای این محصول در امور روزمره افراد جامعه، بسیاری از صاحبان مشاغل از آن به عنوان کالایی تبلیغاتی نهایت استفاده را برده و خود را بطور دائم در معرض دید مخاطبان و جامعه هدف شغلی خود قرار داده اند. به همین جهت محصولات تولیدی در این حوزه با تنوع بالا و کیفیتهای مختلف طراحی و به بازار عرضه شده و توانسته است تا بسیاری از سطح بودجه ای افراد مختلف را برای خرید این محصول پوشش دهد.
با توجه به افزایش قیمت مداوم مواد اولیه در سال جدید، شاهد رشد قیمت در این محصول نیز بودیم و به همین جهت گروه تبلیغاتی زینو برای افزایش قدرت خرید مشتریان خود تنوع محصولات خود را با کیفیت و قیمت متعادلتری عرضه خواهد نمود.قیمت کیف مدارک و پول چسبی

استفاده از طرح ها و مدل های متنوع چرم مصنوعی برای تولید کیف مدارک و پول چسبی، با کیفیت خوب، توانسته زیبایی و دوام و قیمت مناسب را یکجا عرضه نماید.
قیمت کیف مدارک و پول چسبی

استفاده از چرم آهویی یکی از انواع چرم مصنوعی، برای تولید انواع جلد مدارک، دوام و زیبایی منحصربه فردی را ارائه کرده است.تنوع رنگ در این نوع متریال بالا بوده و با توجه به کیفیت خوب و قابل قبول، مورد استقبال بسیاری از مخاطبان عزیز قرار گرفته است.

قیمت کیف مدارک و پول چسبی
همچنین قابلیت تولید انواع دوختی و پرسی برای این چرم( چرم آهویی) امکان پذیر است؛ و قدرت انتخاب خریداران محترم را تا حد زیادی بالا برده و میتواند نیاز آنها را به بهترین شکل مرتفع نماید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جلد مدارک طرح چرمی شیراز

خرید اینترنتی عمده کیف مدارک خودرو

خرید اینترنتی عمده کیف مدارک خودرو در سال جدید با چه نوسانات قیمتی مواجه شد! اطلاع از آخرین لیست قیمت انواع کیف مدارک خودرو به صورت آنلاین و معرفی محصولات پر تیراژ و جدید سال!