قیمت جلد کارت عابر بانک چرمی

قیمت جلد کارت عابر بانک چرمی به عوامل زیادی وابسته میباشد وفروش عمده و جزیی آن هم یکی از دلایل اختلاف قیمت در یک نوع متریال و یک نوع کیفیت است.

علاوه بر تاثیر قیمت عمده و خرید تکی این محصول که گاها اختلاف قیمت قابل توجهی دارد دلایل متعدد دیگری در تعیین قیمت گذاری این محصول پر کاربرد تبلیغاتی وجود دارد.
از جمله و بارزترین شاخصه تاثیر گذار در قیمت این محصولات می توان به نوع متریال استفاده شده در آن می باشد که عموما از چرم شترمرغ در ایران استفاده میگردد و همچنین استفاده از چرم شترمرغ با وجود اختلاف قیمت و هزینه های تمام شده همچنان مورد استقبال مخاطبان بوده و هست. جا کارتی هایی از جنس فلز وحتی چوبی هم در بازار موجود میباشد. نوع چاپ وکیفیت آن هم از برجسته ترین شاخصه های تعیین قیمت در این محصول به حساب می آید و نوع متریال و تعداد ورق های داخلی جلد عابر بانک دیگر شاخصه ی تعیین قیمت آن است.
استفاده از جاکارتی یا جلد عابر با توجه کاربرد وسیع آن به عنوان جای کارت عابر بانک و نیز جای مدارک هوشمند، به محصولی تبلیغاتی قدرتمند تبدیل شده است و با توجه به تنوع قیمت میتواند بسیاری از سطوح بودجه ای را پوشش دهد.

قیمت جلد کارت عابر بانک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.