فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم

فروش دفتر سیمی 100 برگ بزرگ به عنوان محصول تبلیغاتی و مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از آژانسهای مسافرتی قرار گرفته است. اما آیا میدانید فروش عمده این محصول، با کیفیت برتر و قیمت واقعی در کدام مجموعه ها، در بازار ایران انجام میگیرد؟ اگر مشکلات و دردسر های خرید جلد شناسنامه و پاسپورت، موجب سردرگرمی شما شده است با ما همراه باشید!

برای خرید جلد شناسنامه و پاسپورت چرم چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم

جلد شناسنامه و پاسپورت از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار زیبا و تاثیر گذار میباشد که کیفیت اعلا در آن بسیار حائز اهمیت بوده و زیبایی و جذابیت آن به عنوان نگهدارنده مهمترین اسناد شخصی مد نظر همگان است.
انواع مختلفی از جلد های شناسنامه و پاسپورت در بازار ایران تولید میشود که بنا به سلیقه و نظر مخاطبان کیفیت و قیمت های متفاوتی دارد .
نوع متریال مورد استفاده و کیفیت تولید و طراحی منحصر به فرد همراه با چاپ اعلا، جلد شناسنامه و پاسپورتی جذاب و کاربردی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
نوع متریال : انواع مختلف چرم مصنوعی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب و رنگ های متنوع برای تولید انواع جلد ها مورد استفاده قرار میگیرد. نکته ای که در این باره باید یادآور شویم این است که برای انتخاب نوع و کیفیت چرم میبایست به نوع طرح انتخاب شده و نوع چاپ مد نظر دقت کرد. بنا بر نوع چاپ و طراحی آن، ظرفیت و کیفیت چرم برای دستگاه چاپ و طلاکوب مشخص میشود. اعتماد به مجموعه ای با تجربه و مجهز به دانش روز شما را از سردرگمی و دردسر های معمول نجات خواهد داد .

کیفیت تولید : دو نوع معمول جلد شناسنامه و پاسپورت با هر متریالی، نوع دوختی و پرسی میباشد. انتخاب نوع دوختی یا پرسی آن بستگی به سلیقه شما عزیزان دارد. همان طور که اطلاع دارید قیمت نوع پرسی از نوع دوختی آن ارزانتر است و شما عزیزان میتوانید متناسب با توان مالی مجموعه خود سرمایه گذاری نمایید.

در هر دو نوع ممکن است با کیفیت های نامرغوب و قیمت های غیر واقعی، سرمایه گذاری شما به خطر بیافتد. خرید دفتر سیمی 100 برگ جلد سخت، جذب مشتری جدید و حفظ مشتری قدیمی و تکریم آنها سرمایه گذاری مطمئن برای هر کسب و کاری میباشد.

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم

جوش پرس نامرغوب، عملا یک جلد شناسنامه و پاسپورت را غیر کاربردی و یکبار مصرف میکند و در مواردی که به دلیل هرچه بیشتر ارزان شدن محصول اقدام به دستکاری کیفیت و ضعیف نمودن محصول نهایی شده است، موجب زیان برای اعتبار و حتی غیر قابل استفاده شدن تعداد قابل توجهی از محصولات خریداری شده خواهد شد.
سپردن صفر تا صد خرید یک محصول تبلیغاتی به مجموعه ای با سابقه و مجهز و به روز، طعم خریدی بی دغدغه را به شما میچشاند.

کیفیت و نوع چاپ : علاوه بر کیفیت متریال و تولید، نکته مهم و اساسی برای جذابیت انواع جلد های شناسنامه و پاسپورت نوع چاپ آن است. چاپ طلاکوب و داغکوب ماندگاری و جذابیت قابل قبولی دارد و توجه به طراحی و فونت و قاب بندی کلیشه تاثیر مستقیم بر زیبایی و کارآمدی چاپ دارد، به طور مثال ساخت کلیشه هایی با ضخامت غیر استاندارد و ارزان کیفیت بسیار نامرغوبی از چاپ برای شما به ارمغان می آورد. پس مراقب قیمت های کاذب و غیر واقعی درمورد کلیشه و طراحی آن باشید. چاپ نامناسب میتواند کیفیت متریال وحتی تولید جلد شناسنامه و یا پاسپورت را تحت تاثیر قرار دهد و به طور کلی تمام هزینه های شما برای سرمایه گذاری نابود خواهد شد.

فروش جلد شناسنامه و پاسپورت چرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.