خواص بی نظیر روغن کنجد فرابکر که شما را سلامت نگه می دارد

خواص روغن کنجد فرابکر:
پوست را احیا می کند و در درمان های ضد شلی استفاده می شود.
به صورت ماسک مو در مواقعی که خشکی یا پوسته های زیادی روی پوست سر وجود دارد بسیار مفید است.
اخیراً تأثیر آن به عنوان یک ضد آفتاب در برابر اشعه UVB بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر این را هم اضافه کنیم که برنزه شدن طبیعی را تقویت می کند و پوست را آبرسانی می کند، از قبل کلید موفقیت آن را با فرا رسیدن تابستان در اختیار داریم.
طب آیورودا از روغن کنجد زیاد استفاده می کند، زیرا بدن را گرم، تغذیه می کند و سیستم عصبی را آرام می کند. از آن به عنوان روغن ماساژ استفاده می کنند و حقیقت این است که اگر روغن کنجد هم گرم باشد، تجربه بی نظیری است.
برای پاهای سرد خنده دار است که چگونه ماساژ دادن پاهای خود به مدت چند دقیقه در روز با چند قطره روغن کنجد به گرم نگه داشتن پاها تقریباً در تمام طول روز کمک می کند.

روغن کنجد
ایده آل برای ترک های دست و پا، به خصوص آنهایی که ما آن را با ورود سرما مرتبط می کنیم.
در خارج نیز به طور گسترده ای برای بیماری های روماتیسمی استفاده می شود.
روغن کنجد فسفولیپیدها و لسیتین است و این فکر و حافظه حیاتی است زیرا اگر مغز یک فرد سالم 20 تا 25 درصد فسفولیپید داشته باشد، مغز یک فرد مبتلا به بیماری روانی معمولاً به ندرت 10 درصد می شود.
برخی از ادعا می کنند که این ها برای ما برای تولید مواد معدنی جوانی می توانند داشته باشند.
این سهم در لسیتین واسیدهای چرب اشباع نشدهبرای مبارزه با کلسترول بسیار جالب است.
سهممنیزیمموجود در آن یک عامل تقویت کننده سیستم عصبی است. ممکن است از نظر می توانند که به باز یابی در افرادی که افسرده یا بسیار کمک می کنند.
گوش درد را تسکین می دهد.

به خصوص زمانی که احساس سرما می کنم. در هرگوشچند قطره روغن کنجد گرم اضافه می کنیم . اگر یک مورد است بهتر است باپزشکیا متخصص مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.