خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

خرید دفتر ساده سیمی با توجه به اینکه یکی از ارزانترین جلد های چرم میباشد میتواند صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ها و بودجه تبلیغات خریداران بوجود آورده و در عین حال محصولی با کیفیت و کارایی مناسب در اختیار آنان قرار گیرد.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

کیفیت جلد بیمه و دوام جلدها
جلد های ماموت همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم از لحاظ کیفیت جنس باید همراه با مقوای ضخیم یا نازک و زیره پرس شوند تا استحکام جلد در حد مقبول و قابل توجهی قرار داشته باشد و به هیچ عنوان جلد چرم ماموت فومی بدون مقوا و زیره خریداری نشود چراکه کیفیت و دوام بسیار پایینی خواهد داشت و طول عمر آن به شدت کاهش میابد. نوعی از این جلد با استفاده از برگ های وسط شفاف تولید میشود که موجب قیمت تمام شده کمتر برای این جلد شده و البته مزایا و معایبی نیز دارد که در زمان استفاده و به مرور زمان ممکن است خود را نشان دهد.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

بررسی کیفیت برگ های وسط و تاثیر مستقیم بر دوام و قیمت جلد بیمه
برای جایگزین کردن برگهای شفاف دفتر سیمی 100 برگ میتوان از برگ ها کامپیوتری مات استفاده نمود که آن هم با چند کیفیت در بازار وجود دارد و برخی از آنها به دلیل کیفیت پایین به راحتی چروک شده و شکل و کیفیت خود را از دست میدهد. در واقع ضخامت برگ وسط استفاده شده و نوع مات یا براق آن و حتی کارخانه سازنده آن میتوان کیفیت جلد تولید شده را تحت تاثیر قرار دهد.
بنابراین در خرید و سفارش جلد های ماموت دقت نظر بیشتری را از شما مخاطبان عزیز انتظار داریم و برای محصولات تبلیغاتی خود گرچه با نازلترین قیمت کیفیت را نیز مد نظر داشته باشید.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.