جلد مدارک
خانه / کیف مدارک چرم دوختی

کیف مدارک چرم دوختی

کیف مدارک چرم سه لتی دوختی با توجه به کیفیت و کارایی خوب به عنوان یک گزینه تبلیغاتی خوب و با قیمت مناسب توسط بسیاری از صاحبان مشاغل مورد پسند و استفاده قرار گرفته است.

  • مشخصات کلی کیف مدارک چرم دوختی

کیف مدارک سه لتی دوختی با قابلیت چسبدار یا بدون چسب تولید میشود و مواد اولیه مورد استفاده برای تولید این محصول از بهترین مواد اولیه موجود در بازار میباشد و با توجه به هدف از تولید این جلد، که محصولی با کیفیت و کاربردی و نیز مناسب برای تبلیغات سطح بالا بوده است، بایستی دوخت و جنس مورد استفاده برای تولید آن بگونه ای بوده باشد که اهداف ذکر شده تامین شده و کیفیت قابل قبولی نیز داشته باشد. به همین جهت استفاده از دوخت فانتزی و چرم مرغوب و بخصوص قابلیت چاپ خوب و زیبا در تولید این کیف مدارک در نظر گرفته شده است.

علاوه بر برگهای داخلی، دو عدد جیب چرمی در داخل این جلد وجود دارد که میتوان از آن برای قرار دادن مدارک بزرگ و یا حتی پول نقد بصورت تا خورده استفاده نمود.

  • موارد جانبی کیف مدارک چرم دوختی

کیف مدارک دوختی علاوه بر وجود جیبهای چرمی، دارای تعدادی برگ وسط در داخل جلد میباشد که هم دارای جای کارت عابر و هم دارای جای مدارک بزرگ میباشد و تعداد برگهای داخلی بسته به نیاز و سفارش مشتری قابل تغییر بوده و ضرورتا از برگ مات کامپیوتری جهت افزایش کیفیت محصول استفاده میشود. استفاده از جنس مناسب جهت تولید برگهای داخلی جلد سبب میشود تا به مرور زمان کیفیت آن حفظ شده و چروک و بد حالت نشود. همچنین کیفیت جوش دور تا دور برگهای داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از قابلیتهای دیگر این جلد امکان اضافه نمودن جای عابر چرمی در داخل جلد میباشد و این مورد بسته به سفارش مشتری میتواند اضافه شود و یا برای کمتر شدن قیمت تمام شده محصول، حذف گردند.

از موارد مهم دیگر که مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان نهایی این محصول میباشد، ترکیب رنگ و نوع دوخت استفاده شده در تولید این محصول میباشد.

چرم یونیک و کویری و همچنین چرم پردیس از مهمترین مواد اولیه مورد استفاده میباشد که شامل رنگهای مشکی، قهوه ای، عسلی و زرشکی بوده و بنا به سلیقه مشتری تعدادی یا همه رنگهای نام برده شده برای تولید مورد بهره برداری قرار میگیرد.

  • رنج قیمتی کیف مدارک چسبی

کیف مدارک سه لتی چسبدار از نظر طبقه بندیهای موجود در جلد مدارک و محصولات تولید شده در این حوزه جزو محصولات سطح بالا محسوب میشود و با توجه به نوع برگ وسط مورد استفاده در آن و نیز تعداد برگهای وسط و نیز نوع چرم استفاده شده در تولید کیف و بدون احتساب نوع چاپ انجام شده روی جلد، در رده قیمتی بین ۲۵۰۰ تا حدود ۳۰۰۰ تومان قرار میگیرد.

  • قابلیت چاپ

نوع چرم مورد استفاده در این جلد بگونه ای است که کلیه انواع چاپ روی آن قابل اجرا است ولی چاپ داغکوب و طلاتو گود جلوه بسیار بهتری روی این جنس ایجاد میکنند و بخصوص برای مصارف تبلیغاتی زیبایی ویژه ای به کار اضافه مینمایند.

  • تعداد در کارتن

از نظر حجم و فضای اشغال شده توسط جلد مدارک میتوان گفت که کیف مدارک چسبی در تیراژ ۷۰۰ عدد در یک کارتن بزرگ و در تیراژ ۴۰۰ عدد در یک کارتن متوسط جاسازی شده و جهت ارسال به شهرهای مختلف کشور بارگیری میشود.

  • رده بندی کیفی

جلد مدارک

کیف مدارک چسبی بطور کلی با توجه به نوع برگ انتخابی و نوع چاپ روی جلد میتواند در رده کیفی A در محصولات تولیدی این حوزه قرار گیرد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محسن محمدی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۸۷۷

شماره تلفن ثابت : ۵۵۵۷۲۸۰۶-۰۲۱

آدرس کانال: ZINO adver@

پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com