تابلو نقره اصل مهریه ی زنان افغان

قاب عکس محفظه‌ای است که در اطراف یک عکس قرار دارد و تابلو نقره اصل  برای محافظت، نمایش و ارزیابی بصری اشیاء و تصاویر مانند عکس‌ها، نقاشی‌های بوم، طراحی و چاپ، پوستر، آینه، یادگاری جعبه سایه‌ها و منسوجات

قاب‌های عکس به‌طور سنتی از چوب ساخته می‌شوند و همچنان بسیار محبوب هستند، زیرا قاب‌های چوبی می‌توانند استحکام داشته باشند، در طیف گسترده‌ای از پروفیل‌ها شکل داده شوند و امکان پردازش‌های سطحی مختلف را فراهم کنند.

مواد دیگر عبارتند از فلزات، به عنوان مثال نقره ، برنز ، آلومینیوم ، و پلاستیک های سفت مانند پلی استایرن . سطح قاب ممکن است از هر رنگ یا بافتی باشد. هم تذهیب اصیل و هم طلای تقلیدی محبوب هستند، اگرچه سطوح بسیاری دیگر در بیشتر موسسات قاب‌بندی یافت می‌شود.

برخی از قاب‌های عکس دارای قالب‌های پیچیده‌ای هستند که ممکن است به موضوع مورد نظر اشاره داشته باشد.

تزئینات پیچیده اغلب از گچ قالبی و سپس طلاکاری شده ساخته می شودروی پایه چوبی قالب‌بندی‌های قاب عکس در طیف گسترده‌ای از پروفایل‌ها، عموماً به نوعی L شکل با لبه‌ای رو به بالا و ربات افقی وجود دارند .

تابلو

ربات به عنوان قفسه ای برای نگه داشتن شیشه قاب (در صورت استفاده از آن)، نوعی فاصله دهنده یا مات/مات عمل می کند تا جسم را به طور ایمن در پشت سطح داخلی شیشه، خود شی و تخته های پشتی برای محافظت نگه دارد.

جسم از آسیب فیزیکی و آلاینده های محیطی. لب به اندازه ای از لبه ربات به سمت بالا کشیده می شود. مواد موجود در قاب را مهار می کند و می توان از آن برای کمک به تنظیم یا آشکار ساختن تصویر از نظر زیبایی شناختی استفاده کرد.

نحوه درمان پشت آثار هنری قاب شده نیز بسیار متفاوت است. تمام بسته های قاب باید دارای نوعی تخته سفت و متراکم باشند تا در برابر ضربات فیزیکی و نفوذ خاک، حشرات، رطوبت و آلاینده ها محافظت کنند.

به جز برای نمایش موقت اشیاء مصرفی، تخته(های) پشتی باید از مواد با کیفیت آرشیوی خوب مانند تخته مات ساخته شده باشد.

تخته های موجدار با کیفیت بایگانی، اعم از کاغذ و پلاستیک، گاهی اوقات استفاده می شود، و تخته های فوم هسته ای که به عنوان کیفیت آرشیوی توصیف می شوند نیز استفاده می شود. مانند بسیاری از جزئیات کادربندی خوب، توصیه یک متخصص ارزشمند است.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.