با کاغذ کرپ خلاقیت را در فرزندتان افزایش دهید

مقاومت کاغذ کرپ  توجه قرار می گیرد زیرا به اجازه قالب گیری می دهد پس از ساخته شدن شکل ها را می کند. این ویژگی آن است که کاغذ در برابر جابجایی مقاومت کمی داشته باشد. مقاومت کاغذ به سهولت یا سختی شکستن در هنگام کار دارد و نوبه خود با ضخامت ورق مرتبط است.

کمی مقاوم است. کاغذ کرپ کشش کم معمولاً در برابر جابجایی مقاومت کمی دارد و در فروشگاه‌های لوازم التحریر یا فروشگاه‌های غیرتخصصی رایج است. از آن در پروژه هایی استفاده کنید که نیازی به تکمیل کامل ندارند. به خاطر داشته باشید که همه کاغذهای ریز استحکام پایینی ندارند.

مقاوم. معمولاً کاغذهای ضخیم معمولاً دارای استحکام منظمی نیز هستند که «استحکام خوب» در من نظر دارند. در برابر دست زدن کاملاً تحمل می کند، باید با ظرافت کار کرد تا از آسیب به کاغذ کاغذ . اگر این را انتخاب کنید، از چسب های خیلی قوی استفاده کنید تا آسیبی به آن وارد نشود.

کاغذ کرپ

بسیار مقاوم بسیار مقاومی دارند حتی زمانی نازک باشند، اما هر کاغذ سنگین تر باشد، مقاومت نیز خواهد داشت. آیا به دنبال کاغذی هستید که اجازه دهید آزادانه آن را دستکاری کنید؟

پس این را انتخاب کنید در هر صورت همیشه باید در نظر داشته باشید که یک تکه کاغذ است و نادرست همیشه یک خطر است.

سپس مرکز دایره را تا کنید و راس مقابل مربع را با راس که به دایره می پیوندد وصل کنید. شما اکنون شکل یک پروانه زیبا دارید! اگر می خواهید دکوراسیون بیشتری اضافه کنید، بال ها را با رنگ های اکریلیک رنگ کنید.

با چسب حرارتی می‌توانید پروانه‌ها را در جایی که می‌خواهید، شاید روی یک سیخ (مانند باربیکیو) ثابت کنید و در گلدان‌های باغ یا روی کیک تولد بگذارید. در نهایت، شما تصمیم می گیرید که بهار را حتی در پاییز چقدر می توانید طی کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.